Diğer Bağlantılar

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvarlar

Hastanemizde hizmet veren multidisipliner laboratuvarlar kompleksi, farklı laboratuar dallarının bir arada aynı amaca hizmet etmek üzere oluşturdukları bir bütündür.

Laboratuvar birimlerimiz; Hormon Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Androloji Laboratuvarı, Acil Laboratuvarlarından oluşmaktadır. Her biri yüksek teknolojik imkanlara sahip bu laboratuvarlar, teknik spektrumlarını hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirmektedir.

Oldukça geniş bir çalışma alanı olan laboratuvarlarımızın tetkikleri günlük hatta saatlik olarak çalışılabilmektedir. 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren laboratuvarlarımızda akredite olmuş cihaz ve kitler kullanılmakta olup test sonuçlarımızın tümü yurt dışı izleme programları ile sürekli kontrol edilmektedir.

1998 yılında o günün teknolojisi ile yenilenen laboratuvarlarımız 2010 yılı itibari ile yeniden düzenlenecek olan merkez laboratuvarı kompleksi içine alınacaktır. Projesi hazırlanan bölümlerimizin inşaat faaliyeti kısa süre içerisinde başlatılacak olup merkez laboratuvarları olarak hizmete açılacaktır.