Çalışan Görüşleri

 • DUYGU TORUK 2017-04-29 13:43:32
  TÜP BEBEK (IVF) BÖLÜMÜNE HİTABEN, Bölümünüze 14 ocak 2017 tarihinde sevk edildim. İlk andan itibaren sekretaryada bulunan HAVVA Hanım ve SEVDA Hanım beni güler yüzle karşıladılar bana gerçekten her konuda yardımcı oldular. Doktor odasına ilk girdiğimde Op.Dr. ZERCAN KALI Hanımcığım bizimle ilgilendi ve formları doldurmamızı sağladı ve onun sayesinde bir ay sonra yapılacak operasyonumuz hızlandı. Önce ALLAHIMA sonra Doktorlarıma sonsuz güvendim.Tedavilerimiz boyunca DOÇ.DR NAFİYE YILMAZ HANIM, DOÇ.DR SABRİ CAYKAYTAR BEY, OP.DR. ZERCAN KALI HANIM veeeeeeeeeee benim canım DOÇ.DR.A.SEVAL ERDİNÇ DOKTORUM büyük bir titizlikle, bana verdikleri güzel enerjilerle,güvenle, özel hastaneyi aratmadan sabırla her gün konseye girip raporlarımıza tek tek bakıp ona göre gidişatımızı gözlemleyip tedavi sürecini sürdürdüler. Devlet hastanesinde böyle bir titizlikle çalışılacağını açıkçası tahmin edemiyordum. Operasyonumu yapan canım DOÇ.DR.A.SEVAL ERDİNÇ DOKTORUM, PROF.DR.CAVİDAN GÜLERMAN HOCAM sayesinde şuan 4 aylık hamileyim ALLAHIN izniyle erkek bebiş dünyaya getireceğim.Size ne kadar dua etsem az kalır. Bölümdeki bütün DOKTORLAR işinin ehli. Keşke 9 ay boyunca sizin bölümde kalabilseydim ama riskli gebelik bölümüne sevk edildim.DOÇ.DR.A.SEVAL ERDİNÇ DOKTORUMUN arada güzel enerjisini almaya gidiyorum. Benim için ayrı bir yeriniz var SEVAL HOCAM ve gelmeye devam edeceğim. Bütün Tüp bebek bölümündeki Doktorlar, hemşireler,sekreterya, memurlar,temizlik görevlileri hepsi ayrı ayrı teşekkür ederim. Özel hastanelere gidip boşuna paralarınızı harcamayın. Özel donanımlı güzler yüzle karşlanacağınız tek yer ZEKAİ TAHİR BURAK HASTANESİ IVF BÖLÜMÜDÜR.
 • Elvan Fıstık 2017-04-08 13:35:14
  Hastanenizde doğum yaptım herşey çok zordu benim için çünkü bebeğimde sıkıntı vardı ve çok şükür bebeğimde bende çok daha iyiyiz hastane olarak çok ama çok mükemmel bir hastane herşeyden çok memnun kaldım gerek doktorlar gerekse çalışanlar olarak bir kaç hemşire hariç hepsi de çok iyi ve ilgiliydi ler özellikle yeni doğan bebek Anne uyum bölümü beşinci katta görev yapan Uzman doktor Aslıhan hanım Ve Selma hemşire kadar başarılı ilgili sevgili insanlara pek az ağlanır.Burdan sizin nazarinizda onlara Hemde hastane yönetimine sonsuz teşekkürler.
 • Nazanin Moshiri 2017-04-01 20:34:57
  Dear Sir/Madam, I am a 32 weeks pregnant woman who is checkin up in your hospital. I am really interested in delivering my baby in the water. I want to ask if it is possible in your hospital or not? If so, what is the situation ?? Thank you in advance Nazanin Moshiri  It is possible to have water-birth in our hospital but there are indications which will be possible to talk about when you admit. 
 • Hande içöz 2017-04-01 14:40:34
  Merhaba ilk hamileliğim esnasında kontrol ve doğum sırasında inanılmaz anlayışlı,hoşgörülü yardımcı olunmuştur.teşekkür ediyorum.2.bebeğimide aynı şartlarda dünyaya getireceğimi umuyorum.şu an rutin kontrol esnasında normal poliklinik sıra kısmında bulunan bir sürü erkek olmasından dolayı çok rahatsızlık duymaktayım.sadece kalabalık yapıp bizim geçişlerimizi zorlaştırıyorlar.bu konu ile ilgili çözüm bulacağınız inancındayım.teşekkür ediyorum.  Değerli Ziyaretçimiz,

  Bekleme odasında hastalarımız eşleri ile birlikte beklemekte ancak muayene için iç tarafa geçtiklerinde mahremiyet gerekçesi ile eşler alınmamaktadır.
 • hüseyin ucun 2017-03-31 16:56:04
  eşimin ameliyatı öncesinde bize destek olan ve yol gösteren onkoloji polikiliniği sekreteryasi ve görevlilerine çok teşekkür ediyorum. hediye kabul etmediler umarım yönetim ödüllendirir.
 • leyla pektekin 2017-03-20 14:40:58
  öğle yemeği süperdi
 • NİHAL YORULMAZ 2016-06-03 11:05:29
  15/03/2016 tarihinden beri polikliniğize rutin bir şekilde kontrol için gidip geliyorum. Öncelikle saygıdeğer doktorum Sami ERBAY, hemşire GÜNAY hanım ve çalışan tüm personel adına tek tek ilgilerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yüzünüzden gülücükler eksilmesin saygılarımla...
 • esra doğanay 2016-04-04 10:58:28
  teşekkür ederim herşey için
 • melihuslu 2014-09-24 23:52:41
  Neden sadece doktorlarınızın isimlerini webde yayınlıyorsunuz? diğerlerinin hastanizde emeği yok mu?  Hastalarımızın hekim seçme hakkını kullanmasını için isimleri ve branşları yayınlanmaktadır.
Çalışan görüşleri sayfasında yayınlanmasını istediğiniz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :

E-Posta Adresi (Yayınlanmayacaktır):

Mesajınız :

1+4 :