Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

1. Ankara Doğum Evleri Günleri.

Değerli Meslektaşlarımız,
Sizleri Trabzon Novotel'de 6 - 9 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak olan Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi ve Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ortaklaşa düzenleyeceği, 1. Ankara Doğum Evleri Günleri'ne davet etmekten onur duymaktayız.
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi ve Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çok eski geçmişleri ile Türkiye'de ki Tüm Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarının büyük çoğunluğuna uzmanlık eğitimi veren ve Kamu Sektöründe Ulusal Kalite Hareketine öncülük eden eğitim Hastaneleri olarak, misyonlarını başarı ve gururla devam ettirmektedirler.
Ankara'daki iki büyük Kadın Hastalıkları Hastanesi olarak güç birliği içinde Akademik bilgilerin güncellenmesi, tüm Türkiye Kadın Doğum Uzmanları ile psikososyal iletişime geçilmesi ve bu vesile ile de güzel ülkemizin, değişik coğrafi bölgelerinin tanınması fırsatının yakalanmış olacağı "Ankara Doğumevleri Günleri"nin ilkini yaşamanın sevinci içindeyiz.
Bu yıl 6 - 9 Haziran tarihleri arasında Trabzon'da yapılacak olan ve iki büyük "Tek Branş" Hastanesinin birleşimi ile oluşan büyük çaplı ve donanımlı organizasyonun hem bölge için, hem de katılımcılar için çok yararlı olacağına inancımız tamdır. Bilimi, etik değerleri sevgi ve saygıyı, deontolojiyi paylaşacağımız bu güzel kongreden umarız hayatınızda iz bırakacak anılarla dönersiniz.
Trabzon Novotel'de buluşmak umuduyla sevgi ve saygılarımızla.Dr. Salim ERKAYA
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı
Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi
Kongre Başkanı

Dr. Leyla MOLLAMAHMUTOĞLU
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi
Kongre Başkanı
http://dogumevlerigunleri.org/Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Jinekolojik Cerrahide Genel Prensi...

  Jinekolojik Cerrahide Genel Prensipler ve Hasta Bakım Kursu Jinekolojide Genel Cerrahi Prensipleri konuşmak üzere asistanlarımıza yönelik planladığımız kursumuza tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz.    Hastane Yöneticisi       ... 21-10-2017 Devamı »
 • Yenidoğanda Ultrasonografi ile G...

  Hastanemizde 14 Ekim 2017 tarihinde Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAM Konferans Salonunda “Yenidoğanda Ultrasonografi ile Görüntüleme Eğitim Semineri” nin ilki Sayın Yöneticimiz Prof.Dr.Yaprak ÜSTÜN’ün yaptığı açılış konuşmasının ardından, hastanemiz Yenidoğan ... 14-10-2017 Devamı »
 • Ödül Expression of TRPV6 and PMC...

     4-8 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen 19.Dünya IVF Kongresi-6.Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği Kongresinde doktorlarımızdan Doç.Dr.Nafiye YILMAZ danışmanı olduğu “Expression of TRPV6 and PMCA1 in the Mid-Secretory Endometrium of Infertile Patlents with Endometriosis and Un... 09-10-2017 Devamı »
 • Jinekolojide Pratik Yaklaşımlar

  Jinekolojide Pratik Yaklaşımlar Kursu (Video prezentasyon eşliğinde sadece pratik bilgiler) 16 Aralık 2017 05-10-2017 Devamı »
 • 2017-2018 Eğitim Yılı Açılıs...

  Hastanemizde 2017-2018 Eğitim Yılı Açılış Toplantısı 03/10/2017‘ de Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAM Konferans Salonunda, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan ŞENCAN, Genel Sekreterimiz Prof.Dr.Öner ODABAŞ, Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Ba... 05-10-2017 Devamı »
 • ULTRASONOGRAFİ İLE GÖRÜNTÜLE...

  Değerli Meslektaşlarımız, Zekai Tahir Burak Hastanesi ülkemizde sağlık alanında önemli katkılar sağlayan köklü bir eğitim ve araştırma merkezidir.  Yenidoğan bilim dalında 2008 yılından günümüze yan dal uzmanı yetiştiren ve ülkemizin ihtiyaçlarına destek sağlay... 05-10-2017 Devamı »