Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

1. Ankara Doğum Evleri Günleri.

Değerli Meslektaşlarımız,
Sizleri Trabzon Novotel'de 6 - 9 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak olan Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi ve Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ortaklaşa düzenleyeceği, 1. Ankara Doğum Evleri Günleri'ne davet etmekten onur duymaktayız.
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi ve Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çok eski geçmişleri ile Türkiye'de ki Tüm Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarının büyük çoğunluğuna uzmanlık eğitimi veren ve Kamu Sektöründe Ulusal Kalite Hareketine öncülük eden eğitim Hastaneleri olarak, misyonlarını başarı ve gururla devam ettirmektedirler.
Ankara'daki iki büyük Kadın Hastalıkları Hastanesi olarak güç birliği içinde Akademik bilgilerin güncellenmesi, tüm Türkiye Kadın Doğum Uzmanları ile psikososyal iletişime geçilmesi ve bu vesile ile de güzel ülkemizin, değişik coğrafi bölgelerinin tanınması fırsatının yakalanmış olacağı "Ankara Doğumevleri Günleri"nin ilkini yaşamanın sevinci içindeyiz.
Bu yıl 6 - 9 Haziran tarihleri arasında Trabzon'da yapılacak olan ve iki büyük "Tek Branş" Hastanesinin birleşimi ile oluşan büyük çaplı ve donanımlı organizasyonun hem bölge için, hem de katılımcılar için çok yararlı olacağına inancımız tamdır. Bilimi, etik değerleri sevgi ve saygıyı, deontolojiyi paylaşacağımız bu güzel kongreden umarız hayatınızda iz bırakacak anılarla dönersiniz.
Trabzon Novotel'de buluşmak umuduyla sevgi ve saygılarımızla.Dr. Salim ERKAYA
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı
Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi
Kongre Başkanı

Dr. Leyla MOLLAMAHMUTOĞLU
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi
Kongre Başkanı
http://dogumevlerigunleri.org/Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Tümör baskılayıcı genin mutas...

       Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaprak Üstün, BRCA 1-2'nin tümör baskılayıcı bir gen olduğunu ve bu genin diziliminde meydana gelen mutasyonların genetik meme ve yumurtalık kanserlerinin gelişmesinde önemli bir yer tuttuğunu belirterek,... 08-12-2017 Devamı »
 • OBSTETRIC EMERGENCIES WORKSHOP “PRESENTED BY RESIDENTS” DATE: 12/12/2017 16:00– 18:00 PLACE: UHS ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK WOMEN’S HEALTH HARC CONFERENCE HALL 06-12-2017 Devamı »
 • KİŞİYE ÖZEL KONTRASEPSİYON YA...

  06-12-2017 Devamı »
 • Postpartum Kanamada Yönetim

  Postpartum Kanamada Yönetim Prof.Dr.Berna Dilbaz 05-12-2017 Devamı »
 • Kardeş Okulumuz

  ANKARA’DAN AĞRI’YA UZANAN KÜÇÜK MELEKLERİMİZ   Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Küçük Melekler Kreşi olarak, çocuklarımıza değerler eğitiminde öğrettiğimiz ‘’yardımlaşma’’ kavramını hayata geçirmek için yola çıktı... 04-12-2017 Devamı »
 • Engelliler Üreme Sağlığı İst...

  Engelliler Üreme Sağlığı İstişare Toplantısı 7 Aralık 2017 Perşembe 02-12-2017 Devamı »