Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

Bayram Ziyareti

03-09-2017
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Jülide SARIEROĞLU Kurban Bayramının ikinci günü SBÜ Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret edererek bayramı nöbette geçiren sağlık çalışanlarıyla bayramlaştı.

SGK Ankara İl Müdürü Sayın Tuncay CEVHEROĞLU, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Başkanı Sayın Op. Dr. Sema SANİSOĞLU, Hastane Yöneticimiz Sayın Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN ve İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı İmahan TÜRKERİ ile birlikte hastanemiz Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesini, Acil Servisi  ve yeni doğum yapmış anneleri ziyaret ederek hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarıyla yakından ilgilendi.

Kadın sağlığına bakanlık olarak verdikleri önemi vurgulayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız sayın Jülide SARIEROĞLU, Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN tarafından hastanemizde sunulan sağlık hizmetleri ve kadın sağlığı kapsamında yürütülen eğitim faliyetleri hakkında bilgilendirildi. 
Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Jinekolojik Cerrahide Genel Prensi...

  Jinekolojik Cerrahide Genel Prensipler ve Hasta Bakım Kursu Jinekolojide Genel Cerrahi Prensipleri konuşmak üzere asistanlarımıza yönelik planladığımız kursumuza tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz.    Hastane Yöneticisi       ... 21-10-2017 Devamı »
 • Yenidoğanda Ultrasonografi ile G...

  Hastanemizde 14 Ekim 2017 tarihinde Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAM Konferans Salonunda “Yenidoğanda Ultrasonografi ile Görüntüleme Eğitim Semineri” nin ilki Sayın Yöneticimiz Prof.Dr.Yaprak ÜSTÜN’ün yaptığı açılış konuşmasının ardından, hastanemiz Yenidoğan ... 14-10-2017 Devamı »
 • Ödül Expression of TRPV6 and PMC...

     4-8 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen 19.Dünya IVF Kongresi-6.Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği Kongresinde doktorlarımızdan Doç.Dr.Nafiye YILMAZ danışmanı olduğu “Expression of TRPV6 and PMCA1 in the Mid-Secretory Endometrium of Infertile Patlents with Endometriosis and Un... 09-10-2017 Devamı »
 • Jinekolojide Pratik Yaklaşımlar

  Jinekolojide Pratik Yaklaşımlar Kursu (Video prezentasyon eşliğinde sadece pratik bilgiler) 16 Aralık 2017 05-10-2017 Devamı »
 • 2017-2018 Eğitim Yılı Açılıs...

  Hastanemizde 2017-2018 Eğitim Yılı Açılış Toplantısı 03/10/2017‘ de Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAM Konferans Salonunda, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan ŞENCAN, Genel Sekreterimiz Prof.Dr.Öner ODABAŞ, Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Ba... 05-10-2017 Devamı »
 • ULTRASONOGRAFİ İLE GÖRÜNTÜLE...

  Değerli Meslektaşlarımız, Zekai Tahir Burak Hastanesi ülkemizde sağlık alanında önemli katkılar sağlayan köklü bir eğitim ve araştırma merkezidir.  Yenidoğan bilim dalında 2008 yılından günümüze yan dal uzmanı yetiştiren ve ülkemizin ihtiyaçlarına destek sağlay... 05-10-2017 Devamı »