Köşe Yazıları

Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

"IVF Olgularına Pratik Yaklaşım Kursu"

25-03-2013
30 Mart 2013'te saat 09:00'da Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu'nda yapılacak "IVF Olgularına Pratik Yaklaşım Kursu"na tüm meslektaşlarımız davetlidir.

Doç.Dr. Nafiye Karakaş Yılmaz
Zekai Tahir Burak Tüp Bebek Ünitesi Sorumlusu
Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Ramazan Bayramı Tebriği

  Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, tüm insanlık için barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim.                                                    ... 25-07-2014 Devamı »
 • Gebe Okulu Açıldı

  DOĞUM KADININ BİLGELİĞİDİR. 1. Sağlıklı bir gebelik , mutlu bir aile için 2. Bilinçli annelik için 3. Mutlu gebelik – mutlu doğum GEBE OKULU Gebe eğitim programına katılan tüm gebelerin gebelik, doğum , çocuk bakımı , emzirme , çocuk sağlığı vb. gerekli konularda... 08-07-2014 Devamı »
 • Yenidoğan Emzirme Destek Politikası

  ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ EMZİRMEYE DESTEK POLİTİKASI 1. Bebeklerin anne sütü almalarını teşvik eden ve yazılı olan Emzirmeye Destek Politikası ünitemizde asılı olup tüm personelimiz politikayı ... Devamı »
 • Başsağlığı

  Soma da maden kazasında hayatını kaybedenlere Allah tan rahmet, ülkemize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz. Hastane Yönetimi 14-05-2014 Devamı »
 • IV Ankara Ebelik Günleri

  05.05.2014  Tarihinde IV Ankara Ebelik Günleri kutlama programını Hastanemiz Zekai Tahir Burak, Ankara Üniversitesi, Sami Ulus ve Etlik Zübeyde Hanım Eğitim Araştırma Hastaneleri işbirliğiyle hazırlanan sempozyumumuzu Ebe/Hemşirelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. 05-05-2014 Devamı »
 • Engelleri Kaldırıyoruz...

  21 personelimize Türk İşaret Dili kursu ile engelli hastalarımıza ulaşma imkanı sağladık... 05-05-2014 Devamı »