Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

"IVF Olgularına Pratik Yaklaşım Kursu"

25-03-2013
30 Mart 2013'te saat 09:00'da Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu'nda yapılacak "IVF Olgularına Pratik Yaklaşım Kursu"na tüm meslektaşlarımız davetlidir.

Doç.Dr. Nafiye Karakaş Yılmaz
Zekai Tahir Burak Tüp Bebek Ünitesi Sorumlusu
Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Acil Doğum Destek Ekibi

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zekai Tahir Burak Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yapılan protokol ile işleve soktuğu ‘Acil Doğum Destek Ekibi’ olusturulması çalışmasının ilk basamağı olan Ankara iline bağlı hastanelerin kaliteli... 24-04-2017 Devamı »
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocu...

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Hastanemiz Küçük Melekler Kreşi çalışanları ve geleceğimizin teminatı çocuklarımız Hastanemiz Yöneticisi Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN 'ü makamında  ziyaret ettiler. Çocuklarımız; şiirler okuyarak, eğlenerek  co... 23-04-2017 Devamı »
 • Fertilitenin Korunması – Onkofe...

  Fertilitenin Korunması – Onkofertilite Çalıştayı 04.05.2017 Perşembe Günü 09:00-12:00 saatleri arasında hastanemiz ZTB SUAM Konferans Salonunda yapılacaktır. 18-04-2017 Devamı »
 • Tez Yazım Kursu

  Tıpta uzmanlık eğitiminin temel amacı ilgili uzmanlık alanı ile ilgili yeterli bilgi, donanım ve becerilerin kazanılmasının yanında uzmanlık alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip edebilmek, bilimsel araştırmaları yorumlayabilmek ve hekimin bilimsel çalışmaları başl... 17-04-2017 Devamı »
 • Kansere Gülümse Derneği Ziyareti

            Kansere Gülümse Derneği ile Kanser Haftası nedeniyle hastanemizde buluştuk. Hasta ziyaretleri yapıp gönül alıcı küçük hediyeler verdik.            Gelecek için yeni aktivasyonlarda buluşmak için sözleştik. 13-04-2017 Devamı »
 • Sağlık Hukuku Eğitimi

  Ankara Barosu Sağlık Hukuku Kurul Başkanı Avukat Berna Özpınar Gümrükçüoğlu, hastanemiz davetlisi olarak 5 Nisan 2017 çarşamba günü hastanemiz konferans salonunda ‘Sağlık Hukuku” konulu konferans vermiştir. Çalışanlarımız, adli vakalar ve karşılaştıkları hukuki dur... 11-04-2017 Devamı »