Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

Kardeş Okulumuz

04-12-2017
ANKARA’DAN AĞRI’YA UZANAN
KÜÇÜK MELEKLERİMİZ
 
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Küçük Melekler Kreşi olarak, çocuklarımıza değerler eğitiminde öğrettiğimiz ‘’yardımlaşma’’ kavramını hayata geçirmek için yola çıktık. Ağrı Yavuz Selim İlkokulu’nu kardeş okul olarak seçtik. Oradaki öğrencilerimizin kışlık mont ve bot ihtiyacı olduğunu öğrendik. ‘’Hiçbirşey bir çocuğun hayallerinin peşinden gitmesine engel olmamalıdır’’diye düşündük. Bir olalım, çok olalım, yolda kalanın yola devam etmesini sağlayalım düşüncesiyle Hastane yöneticimiz Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN ve hastane idarecilerimizin desteğiyle yardım kampanyamızı başlattık. Tüm öğrenci velilerimizin ve kreş personelimizin katkılarıyla 30 mont, 27 bot, kışlık çorap ve çamaşır temin etmeyi sağladık. Kreş öğrencilerimizle beraber kargoya vermek üzere paketleyerek hazırladık. Bu kampanyayı hayata geçirmemizde vesile olan herkese Ağrı’daki çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz. 
Ankara’dan Ağrı’ya 1.073 km uzağa küçük meleklerimizin sımsıcak yürekleri oradaki kardeşlerinin bu kışı üşümeden geçirmelerini sağlayabilmenin sevincini yaşıyor. Yardımlaşmanın iyileştirici gücünün ZTB Küçük Meleklerinin kalbinden kelebek etkisi gibi tüm dünya çocuklarına ulaşması dileğiyle…
 
Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Tümör baskılayıcı genin mutas...

       Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaprak Üstün, BRCA 1-2'nin tümör baskılayıcı bir gen olduğunu ve bu genin diziliminde meydana gelen mutasyonların genetik meme ve yumurtalık kanserlerinin gelişmesinde önemli bir yer tuttuğunu belirterek,... 08-12-2017 Devamı »
 • OBSTETRIC EMERGENCIES WORKSHOP “PRESENTED BY RESIDENTS” DATE: 12/12/2017 16:00– 18:00 PLACE: UHS ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK WOMEN’S HEALTH HARC CONFERENCE HALL 06-12-2017 Devamı »
 • KİŞİYE ÖZEL KONTRASEPSİYON YA...

  06-12-2017 Devamı »
 • Postpartum Kanamada Yönetim

  Postpartum Kanamada Yönetim Prof.Dr.Berna Dilbaz 05-12-2017 Devamı »
 • Kardeş Okulumuz

  ANKARA’DAN AĞRI’YA UZANAN KÜÇÜK MELEKLERİMİZ   Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Küçük Melekler Kreşi olarak, çocuklarımıza değerler eğitiminde öğrettiğimiz ‘’yardımlaşma’’ kavramını hayata geçirmek için yola çıktı... 04-12-2017 Devamı »
 • Engelliler Üreme Sağlığı İst...

  Engelliler Üreme Sağlığı İstişare Toplantısı 7 Aralık 2017 Perşembe 02-12-2017 Devamı »