Köşe Yazıları

 • Nahide ALTUĞ

  YENİDOĞAN ve DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARI Devamı »
 • Nafiye YILMAZ

  Tüp bebek tedavisi Devamı »
 • Nahide ALTUĞ

  Fetal Ekokardiyografi Devamı »
Köşe Yazıları »
Gebelik Tüm Bebek menopoz-donemi

Ovarian Stimülasyon Kursu

17-05-2017
13 Mayıs 2017 tarihinde yapılan Özellikli Vakalarda Ovarian Stimülasyon Kursuna Sayın; Prof.Dr. Timur GÜRGAN, Prof.Dr. Recai PABUÇCU, Prof.Dr.Kutay BİBEROĞLU, Prof.Dr.Hakan YARALI, Prof.Dr. Serdar DİLBAZ, Prof.Dr. Cem ATABEKOĞLU, Prof.Dr.Temel CEYHAN, Prof.Dr.Ruşen AYTAÇ, Prof.Dr. Yusuf ÜSTÜN, Prof.Dr. Nuray BOZKURT, Prof.Dr. Onur KARABACAK, Prof.Dr.Murat SÖNMEZER, Prof. Dr.Hulusi ZEYNELOĞLU, Prof..Dr.Berna DİLBAZ, Prof.Dr.Gülnur ÖZAKŞİT, Doç.Dr.Kubilay VİCDAN, Doç.Dr.Gürkan BOZDAĞ, Doç.Dr.Salih TAŞKIN, Doç.Dr.Özlem MORALOĞLU, Doç.Dr.Nafiye YILMAZ, Doç.Dr.Berna SEÇKİN, Doç. Dr.Hüseyin YEŞİLYURT, Doç.Dr.Yasemin TAŞÇI, Doç.Dr.Serkan KAHYAOĞLU, Doç.Dr.Seval ERDİNÇ, Op.Dr.Cem AKARSU’nun yapmış oldukları bilimsel katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Prof.Dr.Yaprak ÜSTÜN
Hastane Yöneticisi
Paylaş : 

Son Haberler

Haberler »
 • Ramazan Bayramı

  Bayramın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm personelimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum   İyi Bayramlar Prof. Dr. yaprak ÜSTÜN Yönet... 23-06-2017 Devamı »
 • Adli Cinsel İstismar Vakalarını...

  Cinsel istismar yaygın olmakla beraber mağdurun konuşmaktan çekinmesinden dolayı tespit edilmesi ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi çoğunlukla mümkün olamamaktadır. Başhekim Yardımcısı Op.Dr.Şule ÖZEL tarafından verilen eğitimde, kadın sağlığının ko... 22-06-2017 Devamı »
 • Çocuk İstismarı Eğitim

  ÇOCUK CİNSEL İSTİSMARI   Cinsel kötüye kullanım, çocuk istismarının yaygın bir şeklidir ve bu istismar biçiminde çocuklar, cinsel istismarcıların kurbanı olmaktadır. İstismarcılar daha çok, aynı evde yaşayan veya çocuğu tanıyan ergen veya yetişkin yaştaki erkekl... 21-06-2017 Devamı »
 • İnfertil Hasta Değerlendirme ve ...

  İnfertil hasta yönetim algoritmalarını içeren “İnfertil Hasta Değerlendirme ve Yönetim El Kitabı” 08/05/2017’de hastanemizde düzenlenen bir çalıştay kapsamında Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN (Hastane Yöneticisi), Prof. Dr. Cavidan GÜLERMAN, Prof. Dr. Gülnur ÖZAKŞİT, Doç. Dr. ... 20-06-2017 Devamı »
 • Küçük Melekler Yılsonu Sergisi

  Düşünen, akıl yürüten, minik elleriyle bunları kağıda döken ve ürettikleriyle gelişen ZTB Küçük Melekler Kreşi çocuklarımızın yıl sonu sergisinin açılışı hastane yöneticimiz Prof. Dr. Yaprak ÜSTÜN ve Hastane idarecilerimiz tarafından 14.06.2017 tarihinde yapılmışt... 16-06-2017 Devamı »
 • Geleneksel İftar Yemeğimiz

  Yönetici başhekimimiz Prof.Dr. Yaprak Üstün’ün 8 Haziran 2017 tarihinde verdiği geleneksel iftarımız Genel sekreterimiz Prof.Dr. Öner Odabaşı, Kadın Sağlığı ve Üreme Daire Başkanı  Uzm.Dr. Sema Sanisoğlu, Bakan Müşaviri Fatma Aktaş, Etlik Zübeyde Hanım Yönetici Ba... 12-06-2017 Devamı »